Hakkımızda

Tuğla, kiremit, kömür, çakıl, kum ve mıcır işletmelerine yönelik makine imalatı; liman, gemi, ambar, vagon yükleme ve boşaltma ekipmanları ; Tüm konveyör bant sistemleri üretiminde Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biri olan Dostlar Makine Manisa-Turgutlu’da 1998’den beri faaliyet göstermektedir. 

  Uzman Personeli ile yıllardır alanının en kaliteli ve güvenilir makinelerini üretmektedir. Dostlar Makine, üretim tesisleri ve yeni teknolojileri takibi ile yurt içinde ve yurt dışında 2000’li yılların gereklerini karşılamaya hazırdır.

  Çağdaş, teknolojik gelişmelere uygun makine üretimi yapan kuruluşumuz dinamik yapıya ve geniş ürün yelpazesine sahip olup kalite standartlarına uyan imalatlarını sürekli geliştirmiş ve bu konularda çalışmalarına devam etmektedir. Kalite politikamız “%100 müşteri memnuniyeti” esasına uygun üretim yapmaktır. 

 

Yurt çapında 1998 yılından bu güne dek köklü geçmişi ile kendi sektöründe öncü bir noktada olan Dostlar Makine Sanayi günümüzde de faaliyetlerini yeni teknolojisi ile sürdürmektedir.

   Üretmekte olduğumuz makinelerin başında konveyör bant sistemi,gemi ve vagon yükleme stormajörleri,beşigerler,fanlar,elekler,aspiratörler gelmektedir.

   Özellikle son yıllarda yurtdışına da çeşitli makineler ve sistemler ihraç edilmektedir. Başta yakın sınır komşularımız olmakla birlikte Avrupa ülkelerine de ihraçlarımız gerçekleşmektedir.

   Ürünlerimizin tamamı çıkabilecek teknik sorunlara karşı firmamız garantisi altındadır.